Menu Zamknij

Jak pracujemy

Zapoznaj się z procesem obsługi zamówienia:

Wielu naszych obecnych klientów zastanawiało się jak przebiega proces realizacji zlecenia przez firmę Gamblin. Poniżej znajdą Państwo krótki opis oraz zdjęcia przedstawiające konkretne etapy realizacji.

1

Kontakt z klientem

(omówienie szczegółów)

2

Przyjazd na miejsce załadunku

(zapakowanie towaru)

3

Przyjazd na miejsce rozładunku

(wydanie towaru odbiorcy)

4

Badanie poziomu satysfakcji

(rozmowa z klientem)

Interesuje Cię coś konkretnie z naszego procesu obsługi zlecenia? Poniżej znajdziesz wszystkie niezbędne dla siebie informacje:

Jako firma o pełnym profesjonalizmie, bierzemy odpowiedzialność za przewożone mienie, a przede wszystkim dajemy gwarancje na wykonywaną przez nas pracę. Posiadamy aktualne ubezpieczenie OC na kwotę 100 000 zł.

Lublin jest jednym z miast, w którym działamy już od wielu lat, zapewniając kompleksową obsługę w trakcie przeprowadzki. Każdego dnia pomagamy wielu Klientom. Nie straszna jest nam żadna przeprowadzka – Lublin, Warszawa czy Poznań. Organizujemy przeprowadzki biur, przedsiębiorstw i instytucji, a także osób prywatnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Gamblin. Przeprowadzki Lublin – tanio, szybko, niezawodnie!

Aby spełnić Państwa oczekiwania oferujemy szeroką gamę usług:

  • przeprowadzki w kraju i za granicę
  • przenosiny mieszkań, biur i instytucji
  • transport ciężkich urządzeń, kas pancernych, pianin, fortepianów
  • transport dzieł sztuki
  • transport towarów i ładunków nietypowych
  • demontaż i montaż mebli
  • pakowanie i rozpakowanie mienia
  • transport dokumentacji
  • magazynowanie – przechowanie mienia

Firma Gamblin Przeprowadzki rozumiejąc zmieniające się potrzeby swoich klientów i jednocześnie mając wiadomość różnorodności ich oczekiwań, przygotowała szeroką ofertę usług na rynku przeprowadzek w Lublinie ale także w całej Europie. Zapewniamy Państwu sprzęt i ludzi, którzy są gwarancją, że Państwa rzeczy dotrą do miejsca przeznaczenia w nienaruszonym stanie.

Planujesz przeprowadzkę? Zadzwoń!

Jesteśmy profesjonalistami w swoim fachu i bierzemy odpowiedzialność za przewożone mienie. Naszym Klientom dajemy gwarancje na wykonywaną przez nas pracę. Posiadamy aktualne ubezpieczenie OC na kwotę 800 000 zł.