Menu Zamknij

Fizyczną przeprowadzkę całego wyposażenia: biur, mieszkań prywatnych, magazynów itd, ustalenie terminów wykonywania prac przeprowadzkowo-transportowych zgodnie z wymogami Klienta w systemie 24 godzinnym.

Realizujemy nietypowe zlecenia, takie jak przewozy bibliotek, dzieł sztuki, antyków i rzeźb oraz obsługujemy targi, wystawy i imprezy.

Oferujemy przeprowadzki w lublinie realizowane zgodnie z europejskimi standardami, po konkurencyjnych, lokalnych cenach.

Mamy wykwalifikowaną ekipę do demontażu i montażu mebli i wyposażenia mieszkań oraz do załadunku i wyładunku. Przeprowadzamy: domy, mieszkania, biura, magazyny, sklepy itp. Nasza oferta pozwala wybrać Klientom odpowiednią dla siebie usługę. Mamy w swojej ofercie propozycje zarówno dla osób poszukujących oszczędnych rozwiązań jak i propozycję kompleksowej usługi dla najbardziej wymagających klientów.

Niezależnie od lokalizacji oraz ilości mienia do przetransportowania jesteśmy w stanie wykonać każde Państwa zlecenie.

Dostarczymy również całą gamę materiałów potrzebnych do pakowania i zabezpieczenia mebli, sprzętu komputerowego i biurowego, dostosujemy samochód o odpowiedniej ładowności i kubaturze.