Menu Zamknij

Przygotowanie przeprowadzki międzynarodowej

Przeprowadzka do nowego domu, mieszkania oraz siedziby firmy to prawdziwe wyzwanie, zwłaszcza jeśli nasz nowy adres znajduje się poza granicą kraju.

Firma Gamblin-Przeprowadzki od lat pomaga przy przeprowadzkach krajowych oraz zagranicznych. Jesteśmy profesjonalnym i rzetelnym partnerem, który – dysponując wiedzą oraz bogatym doświadczeniem – pomoże Ci szczęśliwie przeprowadzić się do każdego miejsca w Europie.

Z nami skutecznie zaplanujesz i zorganizujesz przeprowadzkę międzynarodową. Szybko i sprawnie zapakujesz oraz zabezpieczysz i przygotujesz swoje mienie do długotrwałego transportu. Bezpiecznie przewieziesz wszystkie przedmioty pod nowy adres, w mgnieniu oka rozpakujesz wszelkie pudła i na powrót poczujesz się jak w domu.

W trosce o wygodę naszych klientów świadczymy kompleksowe usługi w zakresie przeprowadzek międzynarodowych. Stosując profesjonalne systemy pakowania oraz zabezpieczania mienia przygotowujemy dobra naszych klientów do dalekobieżnego transportu.

Każdy realizowany przez naszą firmę transport międzynarodowy objęty jest stosowną polisą ubezpieczeniową obowiązującą w Ruchu Międzynarodowym, dzięki czemu masz pewność, że Twoje mienie jest bezpieczne.