Menu Zamknij

Przygotowanie przeprowadzki:

Przeprowadzek firm oraz biur nie można organizować nagle. Potrzebny jest dobrze przemyślany plan i sprawdzona strategia, dzięki którym zmiana siedziby firmy odbędzie się szybko i bezboleśnie, a biuro już w dzień po przeprowadzce będzie mogło skutecznie funkcjonować w nowym miejscu. Planując i organizując przeprowadzki biur dokładamy wszelkich starań, aby każdy ich etap przebiegał szybko i bez najmniejszych zakłóceń, jednocześnie nie dezorganizując codziennej pracy firmy w stopniu większym, niż jest to absolutnie konieczne.

Poza standardową usługą demontażu, zabezpieczenia oraz transportu i ponownego montażu mebli, oferujemy również usługi związane z odpowiednim zabezpieczeniem i przewozem kosztownego, a zarazem delikatnego sprzętu biurowego różnych gabarytów takich jak komputerów oraz drukarek, niszczarek itp. W naszej ofercie znajdziesz również, nieodzowne w przypadku relokacji biur, usługi związane z właściwym zabezpieczeniem oraz odpowiednią segregacją transportowanej dokumentacji.

Przeprowadzając swoje biuro z nami masz pewność, iż wyposażenie każdego stanowiska pracy (zarówno meble, jak i sprzęt komputerowy) oraz obszerna dokumentacja i inne biurowe drobiazgi transportowane będą z należytą uwagą i ostrożnością.

Na miejscu, poza standardową usługą montażu mebli, oferujemy również usługi związane z rozpakowywaniem kartonów oraz podłączaniem sprzętu biurowego. Pomogliśmy w przeprowadzkach już wielu firmom!