Naszym celem jest zadowolenie Klienta

Firma Gamblin powstała na bazie francuskiej firmy transportowej. Firma została powołana do życia by zabezpieczyć potrzeby Klienta w zakresie usług przeprowadzkowych i transportowych. Pod tym pojęciem należy rozumieć kompleksową obsługę klienta. Zatrudniamy osoby posiadające niezbędną wiedzę i wieloletnie doświadczenie w usługach transportowych.

Nadrzędnym celem przyświecającym naszym działaniom jest zadowolenie Klienta przy zachowaniu niezbędnego poziomu bezpieczeństwa, a co za tym idzie wykorzystywanie jedynie materiałów najwyższej jakości. W następstwie planowania i analizy działania firmy rozpatrywane były koncepcje struktury i zasady działania firmy. Przyjęto strukturę poziomą w celu uproszczenia zarządzania i kierowania z optymalizacją kosztów.

Ubezpieczenie przewożonego mienia

Jako firma o pełnym profesjonalizmie, bierzemy odpowiedzialność za przewożone mienie, a przede wszystkim dajemy gwarancje na wykonywaną przez nas pracę. Posiadamy aktualne ubezpieczenie OC na kwotę 100 000 zł.

Lublin jest jednym z miast, w którym działamy już od wielu lat, zapewniając kompleksową obsługę w trakcie przeprowadzki. Każdego dnia pomagamy wielu Klientom. Nie straszna jest nam żadna przeprowadzka – Lublin, Warszawa czy Poznań. Organizujemy przeprowadzki biur, przedsiębiorstw i instytucji, a także osób prywatnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Gamblin. Przeprowadzki Lublin - tanio, szybko, niezawodnie!

Aby spełnić Państwa oczekiwania oferujemy szeroką gamę usług:

Firma Gamblin Przeprowadzki rozumiejąc zmieniające się potrzeby swoich klientów i jednocześnie mając wiadomość różnorodności ich oczekiwań, przygotowała szeroką ofertę usług na rynku przeprowadzek w Lublinie ale także w całej Europie. Zapewniamy Państwu sprzęt i ludzi, którzy są gwarancją, że Państwa rzeczy dotrą do miejsca przeznaczenia w nienaruszonym stanie.